Uzgaidiet

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību BUTS, mācību centrs Buts

Kontaktpersonas
  • Helena Kosakovska | 27841909 | izaugsme@buts.lv | Lāčplēša iela 125, Rīga
  • Aija Krūmiņa | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv | Lāčplēša iela 125, Rīga
  • Sintija Kalniņa | 22015707 | talmaciba@buts.lv | Lāčplēša iela 125, Rīga
  • Nikolajs Demidovs | 27898016 | metalapstrade@buts.lv | Meža iela 7, Rīga
  • Ausma Grīnfelde | 28606877 | komercdarbiba@buts.lv | Meža iela 7, Rīga
  • Ivita Puriņa | 27898039 | jelgava@buts.lv | Jāņa iela 4, Jelgava
  • Sarmīte Deksne | 27898038 | gulbene@buts.lv | Ābeļu iela 8, Gulbene
  • Tatjana Zakrževska | 26685727 | daugavpils@buts.lv | Varšavas iela 24, Daugavpils
  • Ilona Kazaka | 27898037 | cesis@buts.lv | Bērzaines iela 15, Cēsis
  • Krista Pumpure | 27898019 | bauska@buts.lv | Dārza iela 14a, Bauska
  • Inese Groza | 27898033 | aizkraukle@buts.lv | Lāčplēša iela 6, Aizkraukle
  • Maija Ivanova | 27898040 | jekabpils@buts.lv | Nākotnes iela 2, Jēkabpils
  • Dace Plone | 27898041 | kuldiga@buts.lv | Kalna iela 19, Kuldīga
  • Andris Plaudis | 27898042 | liepaja@buts.lv | Kungu iela 9, Liepāja
  • Rūta Prostakova | 27898046 | madona@buts.lv | Rūpniecības iela 20, Madona
  • Skaidrīte Litovniece | 27898043 | rezekne@buts.lv | 18.novembra iela 35, Rēzekne
  • Mārtiņš Grošteins | 27898036 | saldus@buts.lv | Jelgavas iela 2, Saldus
  • Laura Markova | 27898047 | talsi@buts.lv | Kr. Valdemāra iela 2a, Talsi
  • Alise Vētra | 29161907 | ventspils@buts.lv | Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils
  • Daiga Sebre | 25600844 | valmiera@buts.lv | Meža iela 7, Valmiera
  • Andis Ķīsis | 29278522 | daugavpils@buts.lv | Varšavas iela 24, Daugavpils
Mācību programmas (46)
Ēdināšanas pakalpojumi (Konditora palīgs)
Profesionālās tālākizglītības programma

Ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms

35,70 €
Ēdināšanas pakalpojumi (Pavāra palīgs)
Profesionālās tālākizglītības programma

Ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms

35,70 €
Ēku automatizācija, KNX sistēmas
Profesionālās pilnveides programma

Enerģētika

48,40 €
Ēku siltināšanas tehnoloģija
Profesionālās pilnveides programma

Būvniecība

50,80 €
Enerģētika un elektrotehnika (Elektromontieris)
Profesionālās tālākizglītības programma

Enerģētika

48,40 €
Enerģētika un elektrotehnika (Elektrotehniķis)
Profesionālās tālākizglītības programma

Enerģētika

73,81 €
Google AdWords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija
Profesionālās pilnveides programma

Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas

40,00 €
Grāmatvedība (Grāmatvedis)
Profesionālās tālākizglītības programma

Uzņēmējdarbība, finanšu, grāmatvedības un administrēšana (vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, komerczinības)

61,00 €