Uzgaidiet

Google Adwords kampaņu organizēšana un web datu analītikas pamati

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA"
Norises vieta
  • Tallinas iela 4, Rīga, LV-1001
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits 64
Mācību cena, €
288.00
Līdzmaksājums, €
28,80
Prasības iepriekšējai izglītībai Mācību programmas ietvaros tiks apgūtas padziļinātas zināšanas un prasmes Google Adwords kampaņu organizēšanā un web datu analītikas pamatos - mācību dalībniekiem ir nepieciešamas datorlietošanas un interneta pārlūkprogrammu lietošanas pamata prasmes, datu apkopošanas un analīzes prasmes, angļu valodas pamatzināšanas.
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Programmas mērķis ir attīstīt iemaņas un prasmes veidot efektīvas AdWords un Google Display Network kampaņas un veikt optimizācijas pasākumus. Zināt atšķirības starp dažādajiem reklāmas veidiem un to, kā efektīvi sasniegt interesējošo auditoriju. Analizēt uzņēmuma mājaslapas apmeklējuma datus un pieņemt ar datiem pamatotus biznesa lēmumus vai izteikt ieteikumus uzņēmuma mērķu veiksmīgākai sasniegšanai. Kopējais programmas mācību stundu skaits – 64h (32h klātiene; 32h tālmācība)

Programmas pasniedzēji ir cieši saistīti ar digitālā mārketinga jomu. Izstrādātajā programmā ietvertas tēmas par mārketinga kampaņas rīku izmantošanu, kampaņu plānošanu un to pārvaldību, mājaslapas auditorijas analīzes tehnoloģiju iespējām un dažādām datu apstrādes metodēm. Praktisko iemaņu nostiprināšanai programmā tiek izmantotas Google Analytics iespējas uzņēmuma mājas lapas datu iegūšanai un analīzei, piemēram, auditorijas un tās ieradumu izpēte.

Mērķauditorija: Uzņēmumu/iestāžu vadītāji, mārketinga jomas darbinieki, reklāmdevēji un citi, kas sākuši vai kas tuvākajā laikā plāno sākt veidot reklāmas kampaņas Google AdWords un Google Display Network, kam interesē efektivizēt mārketinga aktivitātes un uzņēmuma resursu izmantošanu.

Piedāvātā programma sniegs Jums zināšanas par šādām tēmām:

1. Iepazīšanās ar AdWords vidi
2. Kampaņu veidošana
3. Kampaņu veidošana Display network
4. Kampaņu optimizēšana
5. Citas saistītās tēmas
6. Datu analīzes būtība
7. Google Analytics uzstādīšana
8. Informācijas paneļi
9. Auditorijas atskaites
10. Iekšlapas analīze
11. Secinājumu izdarīšana
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecinājuma sertifikāts par neformālās izglītības programmas “Google Adwords kampaņu organizēšana un web datu analītikas pamati” apguvi
Minimālais izglītojamo skaits 7
Maksimālais izglītojamo skaits 22
Īstenošanas periods 3 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Marija Vilne  | 29697658  | marija@bda.lv
Atpakaļ