Uzgaidiet

Telemehānika un loģistika

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Rūpniecības iela 20, Madona, Madonas nov., LV-4801
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Loģistikas darbinieks
Nozare Transports un loģistika
Programmas stundu skaits 960
Mācību cena, €
1220.00
Līdzmaksājums, €
122,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Arodizglītība vai vidējā izglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Ievads loģistikā
Sadales loģistika
Ražošanas loģistika
Transporta loģistika
Iepirkuma loģistika
Saimnieciskā darbība
Grāmatvedības pamati
Dokumentu pārvaldība
Lietišķā angļu valoda
Lietišķā informātika
Tirgzinības
Sabiedrības un cilvēka drošība
Lietišķā saskarsme

Izglītības programma tiek īstenota neklātienē
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods 7 mēneši
Iegūstamā profesionālā kvalifikācija Loģistikas darbinieks
Akreditācija
2017-08-10 - 2023-08-09
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Ingrīda Ābolkalna (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Pieteikties Atpakaļ