Uzgaidiet

Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
  • Rūpniecības iela 20, Madona, Madonas nov., LV-4801
  • Dārza iela 14A, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Šūšanas iekārtu operators
Nozare Tekstilizstrādājumu, apģērbu, ādas un ādas izstrādājumu ražošana
Programmas stundu skaits 480
Mācību cena, €
624.00
Līdzmaksājums, €
62,40
Prasības iepriekšējai izglītībai Nav
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Šūšanas tehnoloģija
Apģērbu konstruēšana
Tekstilmateriālmācība
Šūšanas iekārtas un aprīkojums
Profesionālā saskarsme
Darba drošība un aizsardzība
Kvalifikācijas prakse
Kvalifikācijas eksāmens
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 15
Īstenošanas periods 7 mēneši
Akreditācija
2015-06-17 - 2021-04-08
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ