Uzgaidiet

Metālapstrāde

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Brīvības iela 47, Balvi, LV-4501
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Jelgavas iela 2, Saldus, Saldus nov., LV-3801
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)
Nozare Metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības
Programmas stundu skaits 480
Mācību cena, €
1740.00
Līdzmaksājums, €
174,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Nav
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Lokmetināšanas MAG iekārtas un aprīkojums
Lokmetināšanas (MAG) darbu tehnoloģija
Materiālu mācība
Elektrotehnika un elektrodrošība
Sabiedrības un cilvēka drošība
Rasējumu lasīšana
Saskarsme
Metināšana (MAG) vidē
Kvalifikācijas prakse
Kvalifikācijas eksāmens
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 6
Maksimālais izglītojamo skaits 15
Īstenošanas periods 7 mēneši
Akreditācija
2018-12-19 - 2024-12-18
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ