Uzgaidiet

Auto un elektrokrāvēja operators

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Brīvības iela 47, Balvi, Balvu nov., LV-4501
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Rīgas iela 28, Limbaži, LV-4001
  • Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144
  • Viļķenes skola, Viļķene, Viļķenes pag., Limbažu nov., LV-4050
  • Domes iela 3, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Kalna iela 19, Kuldīga, LV-3301
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Rīgas iela 26, Krāslava, LV-5601
  • Rēzeknes iela 15, Dagda, Dagdas nov., LV-5674
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Dakteru iela 27, Smiltene, LV-4729
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Kokrūpniecība
Programmas stundu skaits 24
Mācību cena, €
108.00
Līdzmaksājums, €
10,80
Prasības iepriekšējai izglītībai Nav attiecināms
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Normatīvie akti un darba drošības tehnika.
Auto/elektrokrāvēju veidi.
Tehniskais raksturojums ekspluatācija.
Drošības pārbaude un apkope.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 6
Maksimālais izglītojamo skaits 25
Īstenošanas periods 1 mēnesis
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ