Uzgaidiet

Sanitārtehnisko iekārtu montēšana, apkope un remonts

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Ķīmiskā rūpniecība
Programmas stundu skaits 80
Mācību cena, €
360.00
Līdzmaksājums, €
36,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Nav attiecināms
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Sanitārtehnisko iekārtu montēšanas tehnoloģija
Rasējumu lasīšana
Materiālmācība
Ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmas
Apkures sistēmas
Vara cauruļu lodēšana
Darba drošība
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 8
Maksimālais izglītojamo skaits 25
Īstenošanas periods 3 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Ingrīda Ābolkalna (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Pieteikties Atpakaļ