Uzgaidiet

Enerģētika un elektrotehnika

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Elektrotehniķis
Nozare Enerģētika
Programmas stundu skaits 960
Mācību cena, €
1476.20
Līdzmaksājums, €
147,62
Prasības iepriekšējai izglītībai Vidējā izglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Elektrotehnika un elektriskie mērījumi
Materiālmācība un elektrotehniskie materiāli
Elektrotehniskā rasēšana
Elektroapgāde
Elektronikas pamati
Metālapstrāde un atslēdznieku darbi
Elektroiekārtas un to ekspluatācija
Elektrodrošība
Elektroinstalācija un montāžas tehnoloģija
Darba drošība un aizsardzība
Uzņēmējdarbības pamati
Kvalifikācijas prakse
Kvalifikācijas eksāmens
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods 12 mēneši
Akreditācija
2018-10-25 - 2024-10-24
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ