Uzgaidiet

Enerģētika un elektrotehnika

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Brīvības iela 47, Balvi, LV-4501
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Elektromontieris
Nozare Enerģētika
Programmas stundu skaits 640
Mācību cena, €
968.00
Līdzmaksājums, €
96,80
Prasības iepriekšējai izglītībai Pilnīga vai daļēja pamatizglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Elektrotehnika
Materiālu mācība
Rasēšana
Elektriskās mašīnas, piedziņa, automātika
Elektroapgāde
Profesionālā saskarsme
Elektroiekārtu apkalpošana
Elektroiekārtu montāžas tehnoloģija
Sabiedrības un cilvēka drošība
Kvalifikācijas prakse
Kvalifikācijas eksāmens
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods 9 mēneši
Iegūstamā profesionālā kvalifikācija Elektromontieris
Akreditācija
2019-01-30 - 2024-10-24
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Ingrīda Ābolkalna (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Pieteikties Atpakaļ