Uzgaidiet

Projektu izstrāde un plānošana ar Microsoft Office Project

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144
  • Rīgas iela 28, Limbaži, LV-4001
  • Domes iela 3, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits 80
Mācību cena, €
360.00
Līdzmaksājums, €
36,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Nepieciešamas zināšanas par projektu vadīšanas pamatiem un citām MS Office programmām
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Jaunākās IT metodes projektu vadīšanā
Jauna projekta uzsākšana izmantojot Microsoft Office Project
Projekta gaitas un laika plānošana
Projekta gaitas un laika plānošana ar Microsoft Office Project
Projekta resursu plānošana
Projekta resursu plānošana ar Microsoft Office Project
Projekta izmaksu plānošana
Projekta izmaksu plānošana ar Microsoft Office Project
Projekta atskaites un kontrole
Projekta atskaites un robežstabi ar Microsoft Office Project
Reālo datu ievadīšana, neatbilstības projekta plānam konstatēšana, atspoguļošana, analīze, atskaišu sagatavošana ar Microsoft Office Project.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 8
Maksimālais izglītojamo skaits 15
Īstenošanas periods 4 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ