Uzgaidiet

Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar MS Excel (ar priekšzināšanām)

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • Skolas iela 37, Iecava, Iecavas nov., LV-3913
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Rīgas iela 28, Limbaži, LV-4001
  • Viļķenes skola, Viļķene, Viļķenes pag., Limbažu nov., LV-4050
  • Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144
  • Pērnavas iela 31, Salacgrīva, LV-4033
  • Domes iela 3, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
  • Kalna iela 19, Kuldīga, LV-3301
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Rīgas iela 26, Krāslava, LV-5601
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Dakteru iela 27, Smiltene, LV-4729
  • Jaunpils vidusskola, Jaunpils, Jaunpils pag., Jaunpils nov., LV-3145
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits 40
Mācību cena, €
180.00
Līdzmaksājums, €
18,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Pamataizglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Lietojumprogrammas MS Excel darba vides raksturojums;
Pamatdarbības darblapā:
(formulas un fukcijas, diagrammu veidošanas papildrīki, datu kārtošana, noteiktu datu atlasīšana, izmantojot datu filtrus, starprezultātu un rezultātu iegūšana, datu inportēšana un eksportēšana, datu analīzes veikšana un statistika, rakurstabulas, rakursdiagrammas, makrosi, datu tabulas sasaiste ar citiem datiem, drukāšana);
Pastāvīgais darbs (apgūto iemaņu pielietošana);
Noslēguma pārbaudījums
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 8
Maksimālais izglītojamo skaits 15
Īstenošanas periods 2 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Ingrīda Ābolkalna (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Pieteikties Atpakaļ