Uzgaidiet

Personas datu aizsardzība (IT) un IT drošība

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits 72
Mācību cena, €
324.00
Līdzmaksājums, €
32,40
Prasības iepriekšējai izglītībai Pamatizglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Personas datu aizsardzības jēdziens, termini un definīcijas. Fizisko personu datu aizsardzības likuma piemērošanas joma . Personas datu aizsardzība un speciālās tiesību normas; Personas datu aizsardzības principi; Datu subjekta tiesības un datu subjekta piekrišana personas datu apstrādei; Pārziņa un personas datu operatora pienākumi, tai skaitā obligātās tehniskās un organizatoriskās prasības; Sensitīvu personas datu apstrāde; Personas datu nodošana valstij, kas nav Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalsts; Sankcijas un personai nodarīto kaitējumu vai radīto zaudējumu atlīdzināšana pārkāpumu gadījumos personas datu aizsardzības jomā. GDPR (General Data Protection Regulation) ietekmēto datu automātiska atklāšana un klasificēšana. GDPR vadības rīki : modeļi un klasifikācijas.Iekšējās informācijas draudi un kiberdraudi. Lietotāju uzvedības, kontu aktivitātes un datu analīzes metodes. Drošības sistēmas pilnveide
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 8
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods 2 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Ingrīda Ābolkalna (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Pieteikties Atpakaļ