Uzgaidiet

Ēdināšanas uzņēmuma ražošanas dokumentācijas vadlīnijas un tā izveide

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs SIA BUTS, mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Klaipēdas iela 19/21, Liepāja, LV-3401
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Kalna iela 19, Kuldīga, LV-3301
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Domes iela 3, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
Izglītības programmas veids Profesionālās pilnveides programma
Nozare Ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms
Programmas stundu skaits 160
Mācību cena, €
400.00
Līdzmaksājums, €
40,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Nav
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Uzņēmuma strukturālās prasības
Izejvielas
Tehnoloģiskie procesi
Tīrīšana un dezinfekcija
HACCP principiem balstīta paškontrole
Darba drošība, elektrodrošība un ugunsdrošība
Noslēguma pārbaudījums
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās pilnveides apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods 3 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Andis Ķīsis (Daugavpils, Krāslava, Dagda) | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis (Liepāja, Klaipēdas iela 19/21) | 27898042 | liepaja@buts.lv
Astrīda Klauža (Līvāni, Domes iela 3) | 27898044 | livani@buts.lv
Daina Ozola (Saldus, Jaunpils) | 27898036 | saldus@buts.lv
Diāna Blāze (Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31) | 29161907 | ventspils@buts.lv
Egita Sudakova (Talsi, Kr.Valdemāra iela 2a) | 27898047 | talsi@buts.lv
Evija Krūmiņa (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Evija Lūkina (Cēsis, Limbaži, Krimulda, Salacgrīva) | 27898037 | cesis@buts.lv
Gita Grīva (Valmiera, Meža iela 7) | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska (Rīga, Meža iela 7) | 26684949 | komercdarbiba@buts.lv
Iluta Krišāne (Rēzekne, 18.Novembra iela 35) | 27898043 | rezekne@buts.lv
Ilze Gausiņa (Bauska, Dārza iela 14a) | 27898019 | bauska@buts.lv
Inga Trumsiņa (Kuldīga, Kalna iela 19) | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Jana Uzulniece (Aizkraukle, Lāčplēša iela 6) | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Maija Ivanova (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Nikolajs Demidovs (Rīga, Meža iela 7) | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rigonda Balgalve (Rīga, Lāčplēša iela 125) | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Rūta Prostakova (Madona, Rūpniecības iela 20) | 27898046 | madona@buts.lv
Santa Kuļikovska (Jelgava, Jāņa iela 4) | 27898039 | jelgava@buts.lv
Sarmīte Deksne (Gulbene, Balvi, Alūksne) | 27898038 | gulbene@buts.lv
Atpakaļ