Uzgaidiet

Produkta veidošana un pārdošana (80 st.)

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs Daugavpils Universitāte
Norises vieta
  • Vienības iela 13, Daugavpils, LV-5401
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Mūžizglītības kompetences
Programmas stundu skaits 80
Mācību cena, €
360.00
Līdzmaksājums, €
36,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Pamatizglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) 1. Uzņēmējs, uzņēmējspēja un uzņēmība. Inovācijas nozīme uzņēmējdarbībā. Vajadzības un pieprasījums. Patērētājsabiedrība. Inovatīvā darbība.
2. Produkta veidošana. Produkta definēšana. Prece un pakalpojums. Pieprasījums un produkts. Produkta veidošanas pamatprincipi. Produkta taustāma un netaustāma pievienota vērtība. Produkta unikalitāte un ilgtspēja. Produkta dzīves cikls. Papildfunkcionalitāte un aksesuāri. Inovacijas produkta pilnveide.
3. Inovatīvo ideju ģenerēšanas metodes – inovāciju rīki. Piedāvājuma veidošana. Vajadzības un pieprasījums. Biznesa ideju ģenerēšana un attīstīšana: metodes, pieejas.
4. Sociālā uzņēmējdarbība. Sociālā inovācija. Pašnodarbīnātība. Sociālās uzņēmējdarbības iespējas, finansēšana, nozīme.
5. Produkta pašizmaksas un cenu kalkulācija. Izmaksas un to klasifikācija. Nozares pieprasījums un piedāvājums. Pašizmaksas kalkulācija un cenas noteikšana Izejvielas un sadarbība ar piegādātājiem.
6. Tirgus izpēte un attiecības ar klientiem. Konkurentu analīze. Pārdošanas kanāli. Maderno mediju veidi un to pielietojums mārketingā. Digitālā mārketinga metodes un instrumenti. Konkurentu analīze. Apkalpošanas cikls. Pēcpārdošanas apkalpošana. Atkārtotie pirkumi. Klientu apmierinātība un PR.
7. Biznesa idejas publiskošana. Produkta (biznesa idejas) prezentācijas tehnikas, metodes, saturs. Produktā dizains, iepakojums. Informācija par produktu. Stātstniecība biznesā (storytelling). Produkta demonstrējums. Biznesa idejas prezentācija izmantojot dažādas metodes. Biznesa idejas demonstrējums.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 16
Maksimālais izglītojamo skaits 18
Īstenošanas periods 3 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Inese Valtere | 26118552 | inese.valtere@du.lv
Atpakaļ