Uzgaidiet

Datu analīze un pārskatu sagatavošana (iesācējiem)

Pieteikšanās kārta 4
Mācību pakalpojumu sniedzējs Daugavpils Universitāte
Norises vieta
  • Parādes iela 1, Daugavpils, LV-5401
  • Parādes iela 1, Daugavpils, LV-5401
Izglītības programmas veids Neformālās izglītības programma
Nozare Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits 80
Mācību cena, €
360.00
Līdzmaksājums, €
36,00
Prasības iepriekšējai izglītībai Vismaz vidējā izglītība, dotā izglītības programma ir paredzēta klausītājiem bez pieredzes vai ar mazu pieredzi datu analīzē ar datorizēto rīku palīdzību
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Datorizēto rīku izmantošana informācijas vākšanai, apstrādei un attēlošanai.Darbs ar apjomīgiem teksta dokumentiem (stili, satura rādītāja izveide, darbs ar bibliogrāfiskajām atsaucēm). Darbs ar attēliem, tabulām un diagrammām programmā MS Word. Veidņu un prezentāciju izveide ar programmu MS PowerPoint.
Excel izmantošana datu apstrādē. Iepriekšēja analīze un informācijas vizualizācija, izmantojot MS Excel. Iebūvēto Excel funkciju izmantošana. Darbs ar lielām tabulām (sarakstiem). Datu analīze ar pivot tabulu palīdzību. Statistikas pamatjēdzieni. Aprakstošā statistika. Hipotēžu pierādīšana. Korelācijas analīze. Regresijas analīze.Datorizēti rīki datu analīzei. Datorizēti rīki statistiskai analīzei.
Datu statistiskās analīzes iepējas programmā MS Excel. IBM SPSS Statistics pamatiespējas (pārskats).
Statistiskā analīze MS Excel programmā. MS Excel statistiskās funkcijas; Statistisko hipotēžu pārbaude, izmantojot MS Excel funkcijas; Datu analīze ar pivot tabulu izmantošanu; Analīzes pakotnes rīku izmantošana (Data Analysis); Statistikas datu grafiskā attēlojuma pamatmetodes MS Excel. Datu vizualizācija ar Microsoft Office palīdzību.Diagrammu izvēle pēc datu tipiem. Diagrammas uzstādīšana pēc noklusējuma. Divu tipu grafiku savienošana vienā diagrammā. Datu attēlošanas varianti atskaitē Power View.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 16
Maksimālais izglītojamo skaits 18
Īstenošanas periods 3 mēneši
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Inese Valtere | 26118552 | inese.valtere@du.lv
Atpakaļ