Uzgaidiet

Praktiskā grāmatvedība bez priekšzināšanām

Pieteikšanās kārta 5. kārta
Mācību pakalpojumu sniedzējs Mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Rīgas iela 28, Limbaži, LV-4001
  • Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Rīgas iela 26, Krāslava, LV-5601
  • Raiņa iela 33A, Ilūkste, LV-5447
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Brīvības iela 47, Balvi, LV-4501
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Domes iela 3, Līvāni, LV-5316
  • Andreja Paulāna iela 2, Preiļi, LV-5301
  • Kalna iela 19, Kuldīga, LV-3301
  • Kungu iela 9, Liepāja, LV-3401
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Tirgus iela 22, Ludza, LV-5701
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Raiņa iela 16, Valka, LV-4701
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
Izglītības programmas veids Profesionālās pilnveides programma
Nozare Uzņēmējdarbība, finanšu, grāmatvedības un administrēšana (vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, komerczinības)
Programmas stundu skaits 160
Mācību cena, €
400.00
Līdzmaksājums, €
40.00 (10%)
Prasības iepriekšējai izglītībai Vidējā izglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Obligātās tēmas: Grāmatvedības pamati; Profesionālā terminoloģija; Grāmatvedības organizācija uzņēmumā; Ilgtermiņa ieguldījumi; Apgrozāmie līdzekļi; Pašu kapitāls; Uzkrājumi; Kreditori; Ieņēmumi un izdevumi; Gada pārskats; Vadības grāmatvedības raksturojums, principi, uzdevumi; Izmaksas un to klasifikācija; Kalkulācija; Budžeta plānošana; Kopbudžeta analīze; Ekonomisko rādītāju sistēma; Nodokļu sistēma Latvijas Republikā (PVN, IIN, VSAOI, UIN, MUN); Datorizētā grāmatvedība.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 25
Īstenošanas periods (nedēļās) 14
Akreditācija
-
Programmas kontaktpersonas
Aija Krūmiņa | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Alise Vētra | 29161907 | ventspils@buts.lv
Andis Ķīsis | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis | 27898042 | liepaja@buts.lv
Ausma Grīnfelde | 28606877 | komercdarbiba@buts.lv
Dace Plone | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Daiga Sebre | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Ilona Kazaka | 27898037 | cesis@buts.lv
Inese Groza | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Ingus Zitmanis | 29471173 | ingus.zitmanis@buts.lv
Ivita Puriņa | 27898039 | jelgava@buts.lv
Krista Pumpure | 27898019 | bauska@buts.lv
Laura Markova | 27898047 | talsi@buts.lv
Maija Ivanova | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Mārtiņš Grošteins | 27898036 | saldus@buts.lv
Mārtiņš Segliņš | 27898018 | martins.seglins@buts.lv
Nikolajs Demidovs | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rūta Prostakova | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne | 27898038 | gulbene@buts.lv
Sintija Kalniņa | 22015707 | talmaciba@buts.lv
Skaidrīte Litovniece | 27898043 | rezekne@buts.lv
Tatjana Zakrževska | 26685727 | daugavpils@buts.lv
Atpakaļ