Uzgaidiet

Metālapstrāde (Lokmetinātājs metināšana ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG))

Pieteikšanās kārta 5. kārta
Mācību pakalpojumu sniedzējs Mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Meža iela 7, Rīga, LV-1048
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • Bebrenes muiža, Bebrene, Bebrenes pag., Ilūkstes nov., LV-5439
  • Rīgas iela 26, Krāslava, LV-5601
  • Raiņa iela 33A, Ilūkste, LV-5447
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Brīvības iela 47, Balvi, LV-4501
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Domes iela 3, Līvāni, LV-5316
  • Andreja Paulāna iela 2, Preiļi, LV-5301
  • Kalna iela 19, Kuldīga, LV-3301
  • Kungu iela 9, Liepāja, LV-3401
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Raiņa iela 16, Valka, LV-4701
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
Izglītības programmas veids Profesionālās tālākizglītības programma
Profesionālā kvalifikācija Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) (2.profesionālās kvalifikācijas līmenis/ atbilst 3.Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras līmenim)
Nozare Metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības
Programmas stundu skaits 480
Mācību cena, €
1740.00
Līdzmaksājums, €
87.00 (5%)
Prasības iepriekšējai izglītībai Bez iepriekšēja izglītības ierobežojuma
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Obligātās tēmas: Lokmetināšanas MAG iekārtas un aprīkojums; Lokmetināšanas (MAG) darbu tehnoloģija (integrēta profesionālā terminoloģijā valsts un angļu valodā); Materiālu mācība; Elektrotehnika un elektrodrošība; Sabiedrības un cilvēka drošība; Rasējumu lasīšana; Saskarsme; Praktiskās mācības – metināšana MAG vidē.
Kvalifikācijas prakse: 240 stundas.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 20
Īstenošanas periods (nedēļās) 24
Akreditācija
2018-12-19 - 2024-12-18
Programmas kontaktpersonas
Aija Krūmiņa | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Alise Vētra | 29161907 | ventspils@buts.lv
Andis Ķīsis | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis | 27898042 | liepaja@buts.lv
Ausma Grīnfelde | 28606877 | komercdarbiba@buts.lv
Dace Plone | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Daiga Sebre | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Ilona Kazaka | 27898037 | cesis@buts.lv
Inese Groza | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Ingus Zitmanis | 29471173 | ingus.zitmanis@buts.lv
Ivita Puriņa | 27898039 | jelgava@buts.lv
Krista Pumpure | 27898019 | bauska@buts.lv
Laura Markova | 27898047 | talsi@buts.lv
Maija Ivanova | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Mārtiņš Grošteins | 27898036 | saldus@buts.lv
Mārtiņš Segliņš | 27898018 | martins.seglins@buts.lv
Nikolajs Demidovs | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rūta Prostakova | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne | 27898038 | gulbene@buts.lv
Sintija Kalniņa | 22015707 | talmaciba@buts.lv
Skaidrīte Litovniece | 27898043 | rezekne@buts.lv
Tatjana Zakrževska | 26685727 | daugavpils@buts.lv
Atpakaļ