Uzgaidiet

Tūrisma produkta izstrāde

Pieteikšanās kārta 5. kārta
Mācību pakalpojumu sniedzējs Mācību centrs BUTS
Norises vieta
  • Lāčplēša iela 6, Aizkraukle, LV-5101
  • Dārza iela 14A, Bauska, LV-3901
  • Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
  • Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144
  • Pērnavas iela 31, Salacgrīva, LV-4033
  • Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5404
  • Ābeļu iela 8, Gulbene, LV-4401
  • Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
  • Jāņa iela 4, Jelgava, LV-3001
  • Nākotnes iela 2, Jēkabpils, LV-5201
  • Kungu iela 9, Liepāja, LV-3401
  • Rūpniecības iela 20, Madona, LV-4801
  • 18. novembra iela 35, Rēzekne, LV-4601
  • Tirgus iela 22, Ludza, LV-5701
  • Jelgavas iela 2, Saldus, LV-3801
  • Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi, LV-3201
  • Meža iela 7, Valmiera, LV-4201
  • Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils, LV-3601
Izglītības programmas veids Profesionālās pilnveides programma
Nozare Ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms
Programmas stundu skaits 160
Mācību cena, €
400.00
Līdzmaksājums, €
40.00 (10%)
Prasības iepriekšējai izglītībai Pamatizglītība
Izglītības programmas saturs (obligātās tēmas) Obligātās tēmas: Ievads tūrismā; Pasaules un Latvijas tūrisma ģeogrāfija; Transporta veidi tūrismā; Naktsmāju tipi; Klienta raksturojums; Ienākošais tūrisms Latvijā; Pasaules tūrisma tendences; Galamērķa zīmols; Tūrisma maršruta jēdziens, tā analīze; Darbs ar interaktīviem maršrutu plānošanas un noformēšanas darbarīkiem; Maršrutu iedalījums pēc pārvietošanās veida un ceļojuma veida; Produkta veidošana un izmaksu aprēķins; Ekskursiju vadīšana savā pilsētā; Darbs ar sociālajiem medijiem galamērķa popularizēšanai; Savas pilsētas tūrisma maršruta prezentācijas materiāla izveide.
Dokumenta nosaukums par izglītības programmas apguvi Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Minimālais izglītojamo skaits 10
Maksimālais izglītojamo skaits 25
Īstenošanas periods (nedēļās) 14
Akreditācija
2016-03-29 - 2022-02-24
Programmas kontaktpersonas
Aija Krūmiņa | 27840717 | darbadrosiba@buts.lv
Alise Vētra | 29161907 | ventspils@buts.lv
Andis Ķīsis | 29278522 | daugavpils@buts.lv
Andris Plaudis | 27898042 | liepaja@buts.lv
Ausma Grīnfelde | 28606877 | komercdarbiba@buts.lv
Dace Plone | 27898041 | kuldiga@buts.lv
Daiga Sebre | 25600844 | valmiera@buts.lv
Helena Kosakovska | 27841909 | izaugsme@buts.lv
Ilona Kazaka | 27898037 | cesis@buts.lv
Inese Groza | 27898033 | aizkraukle@buts.lv
Ingus Zitmanis | 29471173 | ingus.zitmanis@buts.lv
Ivita Puriņa | 27898039 | jelgava@buts.lv
Krista Pumpure | 27898019 | bauska@buts.lv
Laura Markova | 27898047 | talsi@buts.lv
Maija Ivanova | 27898040 | jekabpils@buts.lv
Mārtiņš Grošteins | 27898036 | saldus@buts.lv
Mārtiņš Segliņš | 27898018 | martins.seglins@buts.lv
Nikolajs Demidovs | 27898016 | metalapstrade@buts.lv
Rūta Prostakova | 27898046 | madona@buts.lv
Sarmīte Deksne | 27898038 | gulbene@buts.lv
Sintija Kalniņa | 22015707 | talmaciba@buts.lv
Skaidrīte Litovniece | 27898043 | rezekne@buts.lv
Tatjana Zakrževska | 26685727 | daugavpils@buts.lv
Atpakaļ